Андрій Головач почуває себе затишно не лише вдома?

Втім, після цього гучного інтерв’ю пан Олег вирішив більше з пресою не говорити. Мова йде про розважальні заклади у спальному районі столиці – «Водка гриль» та «Тесто гриль». У резонансному інтерв’ю Шейнкер розповідає: «Йдеться про період до подій 2014 року. Я був не проти реалізувати бізнес-проект, придумав концепт зі створення ресторану Vodka Grill, запропонував його родині Головачів, і ми створили спільну компанію «Євро Гриль», де у мене було 33% акцій. Інвестиції від Головача склали 550 тисяч доларів. Я витратив два роки на розвиток проекту, але левова частка прибутку йшла на повернення інвестицій Головачу».

Пан Олег заявляє, що втратив прибуток від цих підприємств вже після виходу екс-посадовця на волю. Офіційно партнером Шейнкера був син Андрія Головача – Олександр.

«Вони зареєстрували нову фірму «Євро Гриль ЛТД» (вже без мене) і перевели весь бізнес на неї. Вони прийшли до власника приміщення з вимогою переукласти договір суборенди з новою компанією, де Олександр Головач присвоїв собі мої відсотки. Жодних мирних переговорів у нас не виходило. Я кілька разів зустрічався і з Андрієм, і з Олександром, але вони тільки нарощували загрози», — заявив Олег Шейнкер у своєму інтерв’ю.

Втім, наразі ресторатор від подальших коментарів утримується: «Я вже все сказав в статті, мені додати зараз нема чого, а базікати я не люблю. Я в скрутному становищі через це все. Я залишився без бізнесу і не дуже хочу спілкуватись».

Подробиці скандалу, пов’язаного з родиною Головачів – у новому сюжеті «СтопКору»:

По материалам: stopcor.org