Григорій Бевз: від фіскалів до залізничників

Новим очільником Південно-Західної залізниці (ПЗЗ), що входить до структури АТ “Укрзалізниця”, став екс-фіскал Григорій Бевз.

Пам’ятаєте стару теле-рекламу “Квартири, машини та гроші, гроші, гроші”. Нажаль, ці слова з лотереї стали реаліями життя українських чиновників. Таких, наприклад, як герой нашого розслідування. “Фактор” згадував Григорія Бевза в матеріалі “Корупція в УЗ та приховування доходів. Знайомтеся, Григорій Бевз – директор Південно-Західної залізниці”. Отже, згідно е-декларації директор Бевз є кінцевим бенефіціаром 27 млн.грн. бевз-27млн Цікаво, що перед тим, як відновитися через суд на посаді в “Укрзалізниці” Григорій Бевз працював на дуже “солодкому” місці в Державній фіскальній службі України на посаді начальника усправління закупівель.

бевз-ДФС

Як зразковий сім’янин, Григорій Бевз записав переважно більшу частину володінь на свою дружину. Проте, не звернути увагу на кількість земельних володінь державного службовця просто неможливо. бевз-землі Ймовірно Григорій Бевз маючи такі земельні наділи займається аграрним бізнесом. бевз-дружина-земля Е-декларація чиновника дійсно підтверджує наявність бізнесів у Григорія Бевза. Цікаво, що ж може містити споруда розміром 19740 кв.м.? бевз-квартира-будівлі Ну і звісно, улюблена рубрика українців – дорогоцінності. Тут дружина держслужбовця Олена Бевз декларує ювелірні вироби з діамантами “Kimberli”, шубу з натурального хутра та швейцарський годинник Breguet. Ціни на останній подекуди сягають 1 млн.грн. бреге бевз-драг Приховувати розкішне життя – це вже традиція в українських реаліях. Відповідно й Mercdes GLE 350D задекларований дружиною службовця. Цікаво, що подібне авто на сайті auto.ria коштує понад 1,5 млн.грн. гле35 бевз-авто Не можуть не шокувати грошові активи сім’ї Бевзів, а це мільйони гривень на рахунках і сотні тисяч доларів позичених третім особам. бевз-грошіі За даними системи YOUCONTROL Григорій Анатолійович Бевз також продовжує залишатись співвласником ТОВ “Дослідно-механічний завод “Карпати”. В біографічній довідці керівника залізниці вказано, що він обіймав посаду директора цього товариства протягом 2012-2016 років. Співвласниками ТОВ “ДМЗ “Карпати” також є Євгеній Погребняк і Анатолій Алєксєєнко. Підприємство спеціалізується на будівництві напіввагонів, зерновозів, резервуарів та підйомників. Чи можна пов’язувати діяльність останнього підприємства, а також посаду директора регіональної філії “Південно-західна залізниця” через призму досвіду Григорія Бевза на Державній фіскальній службі України на посаді начальника усправління закупівель? Висновки робіть самі, а ми продовжимо пильно досліджувати діяльність одіозного чиновника.

По материалам:  factor-news.info