Іван Мірошниченко від «Самопомочі» проголосує за кандидата Ігоря Смешка?

Партія «Самопоміч» залишилася без підтримки впливового аграрного бізнесмена Івана Мірошниченка. Народний депутат від «Самопомочі» Іван Мірошниченко публічно підтримав кандидата у президенти Ігоря Смешка.Нардеп – один з п’ятнадцяти підписантів листа-звернення на підтримку Смешка. Іван Мірошниченко Лист, у якому лідери думок закликають виборців віддати голос за Смешка, опублікував сьогодні штаб кандидата на своїй офіційній сторінці у Facebook. «Єдиний, хто може навести лад у країні, побороти системну корупцію, змусити жити усіх за законами, подолати бідність та дати гідну відсіч агресору – це кадровий військовий, генерал-полковник, Надзвичайний і Повноважний Посол України, доктор технічних наук, професор Ігор Смешко: високофахова, досвідчена й моральна людина, справжній державник. Генералу Смешку не потрібно вчитися на Президента.

Він уже добре знає, що йому потрібно буде робити як верховному головнокомандувачу Збройних Сил України, керівнику оборонного, зовнішньополітичного і правоохоронно-безпекового сектору управління держави», – йдеться у зверненні, під яким підписався нардеп Мірошниченко.

Як відомо, на початку березня кандидат у президенти від «Самопомочі» Андрій Садовий зняв свою кандидатуру на користь Анатолія Гриценка. У свою чергу, підпис Івана Мірошниченка під заявою на підтримку Смешка фактично означає, що він відмовився слідувати «лінії» партії, яка підтримує на виборах Гриценка. Іван Мірошниченко – далеко не рядовий народний депутат. ЗМІ називають його одним із спонсорів «Самопомочі».

У 2014 році навіть Садовий визнавав, що Мірошниченко дає кошти на діяльність партії. Розбіжності між позиціями Мірошниченка та Садового і його соратників, по суті, означають початок розколу «Самопомочі». Відхід від партії Садового одного з її «гаманців» суттєво відобразиться на фінансовому і кадровому потенціалі «Самопомочі» напередодні чергових парламентських виборах.

По материалам:   antikor.com.ua