Олег Пругло зробив приємно Юрію Бублику та його оточенню?

Тимчасово виконуючий обов’язків голови Полтавської ОДА Олег Пругло підписав розпорядження щодо передачі 1,6 гектарів лісу під Кременчуком в оренду ТОВ «Торгова трубна компанія».

Відповідний документ оприлюднений на сайті Полтавської ОДА. Згідно з ним, ТОВ «Трубна торгова компанія» отримає 1,6 га лісу в оренду на 25 років для облаштування зони довкілля та активного відпочинку. Передачу погодило лісництво.

Власником ТОВ «ТТК» є мешканець Дніпра Андрій Лябогов. Підконтрольне йому ТОВ «Нафтосервіс» є постачальником обладнання для державного «Укргазвидобування».

Проте головним є те, що Андрій Лябогов є головою ГО «Екологічне товариство рибалок та мисливців «Тахтаївське». Останнє створене рік тому й одразу претендувало на отримання у власність мисливського угіддя в Кобеляцькому районі. Проте тоді обласна рада зняла це питання з розгляду.

Засновниками цієї ГО є Едуард Гнітько та Леонід Кеба. Едуард Гнітько – колишній помічник на громадських засадах вже екснардепа Юрія Бублика. Також Едуард Гнітько спільно з Світланою Кебою (прописана за однією адресою з Леонідом Кебою) та Юрієм Капустяном (також експомічник Юрія Бублика) є засновниками ТОВ «АПСП «Мерідіан». Останнє орендує землю під ангаром поблизу аеропорту «Полтава».

Зауважимо, що орендувати ліс чи землю – це не злочин, як і надавати в оренду. Ба більше – не злочин й голові ОДА одноосібно віддавати в оренду ліс чи ділянку. Проте на наш погляд має бути інший (більш відкритий та прозорий) механізм надання земель громади в оренду.

Нагадаємо, що за три місяці перебування в кріслі голови ОДА Роман Товстий роздав в оренду 40 гектарів

По материалам:  zmist.pl.ua