Олександр Кодола: «благодійник» за державний бюджет?

Народний депутат Олександр Кодола, який йде до Верховної Ради по 209-му виборчому округу, відкриває побудовані за бюджетні кошти басейни, зупинки та дитячі майданчики, видаючи їх за власні досягнення.Про це повідомляє у своєму Facebook блогер Іван Жеведь.

За його словами, Кодола неправомірно присвоїв собі заслуги по реконструкції басейну Ніжинської гімназії №16, будівництва дитячого майданчика у Театральному сквері Ніжина, облаштуванні навісів автобусних зупинок в с. Селище Носівського району, встановлення дитячих розважальних об’єктів в селах Мрин та Селище та багато іншого.

«Дивишся на об’єкт там Кодола, читаєш ЗМІ і там він. А відкриваєш систему «Прозоро» і там виявляється все це за державні гроші!», — розповів Іван Жеведь.

Він також проінформував, що Олександр Кодола регулярно отримує компенсацію з держбюджету на житло в столиці.

«Мільйони бюджетних коштів йдуть на піар депутата від вмираючої партії. Тим часом фірма його дружини виграє тендера і постачає воду у Шевченківському районі столиці. А їх сімейна охоронна фірма «Гермес» розташована в елітному будинку. У той час, як сам Кодола отримує компенсацію з бюджету за, начебто, відсутність житла у столиці.
Ось така вона не легка доля «мецената» — все рідним виборцям, що бідному й жити ніде», — заявив Іван Жеведь.

По материалам:  antikor.com.ua