Олександр Спасібко опустив Кличка «нижче плінтусу»

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Спасибко заявив, що не писатиме заяву про звільнення на прохання мера Києва Віталія Кличка.

Про це Спасибко повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Друзі, маю прокоментувати заяву голови КМДА Віталія Кличка щодо мого можливого звільнення. По-перше, заяву про звільнення писати не планував, не писав і в цих обставинах писати не буду», — написав він.

За словами заступника голови КМДА, минулого тижня Кличко звернувся до нього з проханням написати заяву про звільнення «без пояснень чи нарікань на його роботу».

«Як доросла досвідчена людина я не питав подробиць, але попросив час на роздуми і можливість знайти нову роботу та перевестись чи працевлаштуватись в іншому місці. І буквально ранком понеділка я про своє звільнення, як про вирішене вже питання, дізнаюсь з трансляції брифінга керівника одночасно з усіма провідними ЗМІ країни. Я відверто шокований», — заявив Спасибко.

Чиновник зазначив, що зі ЗМІ йому стало відомо, що причиною його можливого звільнення стало неподолання ним гострих питань, пов’язаних з генпланом міста.

«З березня 2019 року відповідальним за підготовку генерального плану до ухвалення є заступник голови КМДА В’ячеслав Непоп і цю інформацію можна відслідкувати за протоколами доручень. Тобто за цією логікою звільнити необхідно іншого заступника. А я не хочу бути людиною, на яку покладають відповідальність за провали, які я не здійснював», — написав він.

Чиновник додав, що в результаті отримали розпорядження, з якого видно, що контролювати департамент містобудування та архітектури і департамент земельних ресурсів буде інший заступник.

«Можливий перерозподіл сфер впливу і був основною метою всіх цих дій», — підсумував Спасибко.

По материалам:  kordon.org.ua