Сергій Білюк, Василь Гуляєв, Михайло Звеняцький: що ми знаємо про парламентаріїв?

21 квітня українці в абсолютній більшості зробили свій вибір на Президентських виборах на користь розвитку, змін, довірили країну новому політику з надією на успішні справи.
Як ми знаємо, одним з перших рішень новообраного Президента України Володимира Зеленського був розпуск діючої Верховної Ради України. Нас чекають парламентські вибори 21 липня поточного року.

А з кого ж вибирати на Парламентських виборах? Хто ж буде представляти наш округ, район, місто, селище або село в Верховній раді?

Згідно з даними офіційного сайту Центральної виборчої комісії на сьогоднішній день по округу № 140 зареєстровані такі кандидати:


Білюк Сергій Олександрович — народився 28 червня 1964 року в місті Одесі, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ «Дондеревина», безпартійний, проживає в місті Одесі, судимість відсутня, самовисування.

Цікава політична кар`єра склалась у пана Білюка – з 2001 року він був членом політичної партії ВО «Батьківщина», з 2005 очолював Іллічівській міський штаб БЮТ у виборчій кампанії 2006 року, також, у 2006 році став депутатом Іллічівської міської ради та головою фракції БЮТ. У 2007 році Сергій Білюк стає заступником голови Іллічівської міської ради. Варто лише згадати, як Сергій Олександрович Білюк, будучи заступником міського голови Іллічівська (Чорноморська) збагатився за рахунок бюджету міста, отримавши для своєї меблевої компанії «замовлення» від мерії на придбання меблів для місцевого палацу культури. Все б добре, якби Сергій Білюк не був керуючим заступником по культурі, а його коханка начальником відділу культури вищевказаної міської ради.

З 2012 року балотувався у Верховну Раду від Партії «Удар» Володимира Кличка, а вже у  2015 році – в Одеську обласну раду від Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». У 2019 році Сергій Білюк балотується у Народні депутати України як самовисуванець – поки не вирішив, до кого ж приєднатись, напевно.

З 1992 року до 2009 працював на різних посадах у Іллічівському морському торговому порту, а у 2009 році зайняв посаду заступника начальника порту по зв`язкам із громадськістю. Але зв`язатись з ним, як виявилось, не так вже й просто:

Так, офіційно (за даними адміністрації порту) за 2011 — 2012 роки Сергій Олександрович пробув на лікарняному 162 дня. Близько 20 днів Сергій Білюк провів у відпустці без утримання (щось на зразок офіційного відгулу). Звісно, офіційні відпустки Сергій Олександрович не пропускав і «відгуляв» їх як годиться. Це ще більше 60 днів за два роки. Якщо до них додати вихідні та святкові дні, яких в нашій країні чимало, то, набереться більше 250 (!) днів, коли заступник начальника порту не перебував на своєму робочому місці і не виконував керівних обов’язків.

До речі, таке завзяття до роботи у Сергія Білюка з’явилося не вчора. Протягом 2007-2010 років він (за даними адміністрації порту) перебував на лікарняному 337 днів, в чергових або навчальних відпустках — 183 дня.

Можливо, така тривала відсутність пояснюється вкрай поганим станом здоров’я?

Читайте также: Арахамія можe очолити фракцію “Слуги народу” в Раді, – ЗМІ
Але тоді як він збирається працювати у Верховній Раді України, та ще й відвідувати пленарні засідання?

Відомо, що Сергій Олександрович  з 10.09.2015 року до 20.02.2017 перебував на посаді голови Ренійської районної держадміністрації, з якої був звільнений за ч.10 ст.118 Конституції України –йому виразили недовіру 2/3 депутатів районної ради. Некомпетентність і невідповідність посаді в результаті довела район до зриву гніву, він виявився в числі найгірших в Україні.


Гуляєв Василь Олександрович — народився 3 вересня 1963 року в смт Олександрівка міста Іллічівськ Одеської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Чорноморськ Одеської області, судимість відсутня, самовисування. Результати його діяльності в 140 окрузі яскраво видно на протязі останніх 5 років його депутатства : ремонт доріг, благоустрій прибудинкових територій, заміна вікон та дверей у житлових будинках, школах та дитячих садках, встановлення нових дитячих майданчиків, придбання та встановлення нових ліфтів у багатоповерхових будинках, придбання мультимедійного обладнання та оновлення меблів у дитячих садках, придбання меблів, комп`ютерів та мультимедійного обладнання для шкіл, організація свят та придбання подарунків, придбання автобусів та організація безкоштовного проїзду для жителів громади та багато іншого. Хоча є і противники Гуляєва В.О, які звинувачують його у НЕ підтримці «язикового закону» та Томосу.

Звеняцький Михайло Семенович — народився 29 вересня 1972 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в смт Олександрівка міста Чорноморськ Одеської області, судимість відсутня, самовисування.


Зелінський Роман Леонідович — народився 30 травня 1981 року в селі Усатове Біляївського району Одеської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, юрист, ПАТ «Мирний», безпартійний, проживає в селі Нерубайське Біляївського району Одеської області, судимість відсутня, самовисування.


Костенко Ольга Василівна — народилася 21 вересня 1971 року в місті Сумах, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Одесі, судимість відсутня, самовисування.

Кравець Микола Михайлович — народився 6 сiчня 1987 року в місті Одесі, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в селі Прилиманське Овідіопольського району Одеської області, судимість відсутня, самовисування.


Миза Сергій Васильович — народився 13 травня 1960 року в селі Великодолинське Овідіопольського району Одеської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, начальник, КП «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради, безпартійний, проживає в селі Лиманка Овідіопольского району Одеської області, судимість відсутня, самовисування.

З неофіційних джерел відомо, що Сергій Васильович, займаючи посаду начальника КП «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради, використовував свій адмінресурс для агітації працівниками за свою кандидатуру на дострокових парламентських виборах 2019 року.

Печерський Михайло Юрійович — народився 9 серпня 1991 року в місті Одесі, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, Спільне українсько-німецьке підприємство «Та.Ма.Ка.Со», безпартійний, проживає в місті Одесі, судимість відсутня, самовисування.

Ткач Дмитро Володимирович — народився 21 жовтня 1980 року в смт Олександрівка міста Іллічівськ Одеської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в смт Олександрівка міста Чорноморськ Одеської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична Партія «ГОЛОС».

Червачов Сергій Миколайович — народився 29 липня 1963 року в селі Олександрівка міста Іллічівськ Одеської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, фізична особа — підприємець, член Молодіжної партії України, проживає в смт. Олександрівка міста Чорноморськ Одеської області, судимість відсутня, самовисування. Традиційно балотується на всі можливі вибори – від міського голови м. Чорноморська до народного депутата України, які традиційно програє. Сюрпризи на цих виборах від нього не очікуються: ні в обіцянках, ні в програмі,  ні в результаті на виборах 2019.

Бокоч Василь Васильович — народився 22 жовтня 1980 року в селі Велика Уголька Тячівського району Закарпатської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ «ПРАЙМ ТАЙМ ПІВДЕНЬ», безпартійний, проживає в смт Овідіополь Овідіопольського району Одеської області, судимість відсутня, самовисування.

Достовірно відомо, що Василь Васильович Бокоч останні 5 років не проживав на території України, а проживав у Греції, чого, у принципі, не приховував — це підтверджують фото у Facebook. Яку країну для життя він обере на наступні 5 років? Чи цікавлять європейського емігранта проблеми нашого округу?

По факту навіть не всі кандидати проживають в Одеській області. Звеняцькій Михайло Семенович постійно проживає у м. Києві. Як же на такій далекій відстані можливо вирішувати нагальні питання?

На даний час – це офіційно зареєстровані 11 кандидатів, але ще буде декілька кандидатів від Партій. Наприклад, Партія «Слуга народу» висуває


Колебошина Сергія Валерійовича, який ще декілька місяців тому активно агітував вчителів та працівників освітніх закладів голосувати за Петра Порошенка, був членом партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» та розповідав, як


ми погано будемо жити, якщо оберемо Володимира Зеленського на пост Президента України. І тут – раптове осяння і висування від Партії Президента «Слуга народу»! Дуже спритний політик, до речі, як бачимо, швидко змінює політичні погляди та підлаштовується миттєво до нового керівництва. Це допомагає йому робити кар’єру, але жодним чином не впливає на виконання обов`язків. За час роботи на посаді директора Овідіопольської ЗОШ він став протеже люстрованого політика Чегодар Н.А., яка у той час для молодого спеціаліста змогла придбати за державні кошти квартиру в Овідіополі та допомогти із зайняттям посади в Одеській державній адміністрації. З 2017 року по даний час перебуває на посаді заступника голови Одеської обласної державної адміністрації з гуманітарних питань. Також, Сергій Колебошин є депутатом Овідіопольської районної ради, в якій з 2017 року відбулось 14 засідань сесії, де розглядались важливі питання розвитку району, бюджет, соціально-політичні питання, але Сергій Валерійович відвідав їх лише 2 рази за весь період (фото підтвердження).


Про що це говорить? Якщо він не вирішує проблеми жителів Овідіопольського району у межах своєї компетенції, чи буде він представляти інтереси округу у Верховній раді? Або до наступних виборів буде «відсиджуватись» у кабінеті? На займаній посаді  заступника голови Одеської ОДА Сергій Колебошин не робить майже нічого для закладів освіти, для їх модифікації та оновлення, для покращення рівня освіти, для руху «в ногу з часом».  Стоп. Або робить? Це при Колебошині школи швидко переводись на українську мову навчання, заборонялось викладання російської мови. І при ньому розпилювали парти надвоє для антинародного експерименту Міністру науки та освіти Гриневич під назвою «Нова українська школа», який, як відомо почали згортати — адже грошей немає, а ви як хочете. Але, який почав вже знищувати останні гідні кадри в системі освіти. Чому, наприклад, Василь Гуляєв, який не є головою Департаменту освіти та науки, купує для шкіл меблі, облаштовує комп`ютерні класи, а людина, яка повинна це робити, просто пиляє парти навпіл?

Люди, які його знають особисто та працювали разом, на питання «що він робив, коли був директором школи в Овідіополі? Що він робить на посаді заступника голови ОДА?» відповідають «нічого»… Більше питань немає…

Коротка біографія: Колебошин Сергій Валерійович народився 22 листопада 1977 року у м.Одеса.

2017: квiтень по цей час – заступник голови Одеської обласної державної адміністрації

2009: серпень — директор Овідіопольського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів гімназія»

2000: вересень — вчитель фізики комунального закладу «Рішельєвський ліцей»

1999: вересень — лаборант фізики комунального закладу «Рішельєвський ліцей»

1994: вересень — студент Одеського державного університету імені І.І. Мечникова

Ранг державного службовця:           6 (22.05.2017)

Читайте также: ЄС обрав 65-річну болгарку Георгієву кандидатом на директора МВФ
Загальний стаж роботи:       з 09.1994

Стаж державної служби:      з 04.2017

Вибір за нами: кому довіряти, на кого покласти обов`язки представляти наш округ у Верховній Раді, до кого звертатись у разі виникнення проблем. У 2019 році ми вже повинні чітко усвідомити, у якому напрямку нам йти, що нам потрібно і яка людина повинна носити звання Народний депутат України. А Василь Гуляєв так «підняв планку» у роботі на цій посаді, що навряд комусь вдасться її «перестрибнути» чи навіть «дотягнутись».

по материалам:  antikor.com.ua