Вадим Кудіяров кинув Юлію Тимошенко напризволяще

Депутат Вінницької міської ради Вадим Кудіяров, який очолював обласний осередок ГО «Батьківщина молода», вийшов з партії Юлії Тимошенко ВО «Батьківщина» зі всім обласним керівним складом обласної молодіжки.Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«Прийняв для себе не просте, але виважене рішення вийти з ВО Батьківщина. Дане рішення пов’язане зі складною ситуацією у Вінницькому партійному осередку, а саме:

— системним порушенням статуту партії місцевим керівництвом;

— відсутністю прозорості у діях обласного керівництва партії;

— недопущенням членів Вінницької ГО «Батьківщина молода» до партійних заходів;

— відсутністю підтримки заходів Вінницької ГО «Батьківщина молода»;

— відсутністю соціального ліфту для молоді партії;

— недотриманням домовленостей обласним партійним керівництвом з членами партії та людьми, які працювали у виборчих компаніях;

— існуванням міської партійної мережі тільки на папері;

— відсутністю дій та заходів керівництва партії на зміцнення та підняття рейтингу ВО «Батьківщина» на Вінниччині», — зазначено в дописі.

Також Вадим Кудіяров повідомив, що ГО «Батьківщина молода» зробила великий вклад у розвиток молодіжної політики в Україні, але виходить з партії.

«Є певні обставини, які не дозволяють нашій Вінницькій команді далі продовжувати свій шлях у цій організації. Тому, ми прийняли рішення, усім обласним керівним складом молодіжки вийти з партії ВО «Батьківщина», — зазначив він.

Нагадаємо, під час передвиборчого туру Юлії Тимошенко до Вінниці основний акцент, як кандидата в президенти, вона робила на співпраці з молоддю.

По материалам:  vinnitsa.info